Sekmadieniais Vilniaus mokytojų namai atveria duris Ukrainos mokytojams

Vilniaus mokytojų namai kviečia burtis ir registruotis mokytojus ir neformalaus ugdymo pedagogus iš Ukrainos. Lietuvoje jau tūkstančiai pabėgėlių iš Ukrainos. Daugelis iš jų randa savo laikinus namus Vilniuje.Tikrai tarp jų yra mokytojų, būrelių vadovų, menininkų, kurie savo šalyje dirbo su vaikais ir norėtų tęsti šią veiklą Lietuvoje.

Balandžio 24 d. atveriame savo duris ir kviečiame Ukrainos mokytojus sekmadieniais naudotis visomis mūsų auditorijomis ir salėmis, bei kartu kurti ukrainiečių namus Vilniuje. Esame pasiruošę tarpininkauti surandant mažuosius ukrainiečius, kurie norėtų lankyti būrelius ir pamokėles savo gimtąja kalba, taip pat pasistengsime pagelbėti su reikiamomis priemonėmis. Neabejojame, kad kol vaikai atras savo vietas lietuviškose mokyklose ir darželiuose daugeliui bus smagu lankyti dailės, šokių, šachmatų, dainavimo ar kitus užsiėmimus su moytojais iš  Ukrainos. Tegu mūsų namai, tampa jūsų veiklos namais Vilniuje. Kartu iki pergalės!

Prašome dalintis šia žinia ir kviesti registruotis mokytojus ir ukrainiečiu, dirbančius su vaikais ir paaugliais>> https://bit.ly/3itnfRD

Informacija: viktorija@kultura.lt , +37065014450