Pabėgėlių centras persikėlė iš Minties į Blindžių gatvę

Sumažėjus į Lietuvą atvykstančių karo pabėgėlių iš Ukrainos srautui, laikino apgyvendinimo centras Vilniuje persikėlė į Blindžių 24A. Iki trijų parų Vidaus reikalų ministerijos administruojamame centre galės apsistoti iki 170 atvykusiųjų. Laikino apgyvendinimo centras veikia visą parą. Humanitarine pagalba ukrainiečiai darbo dienomis gali pasinaudoti nuo 9 iki 18 valandos, savaitgaliais – iki 16 val.

Į Blindžių gatvę kartu su laikino apgyvendinimo centru taip pat persikėlė nevyriausybinių organizacijų Lietuvos Caritas ir Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugija humanitarinės pagalbos paslaugos. Karo pabėgėliams savanoriai teiks pagalbą drabužiais, daiktais, patalyne, avalyne, žaislais ir higienos priemonėmis.

Ukrainos piliečių registracijos procedūros, konsultacijos įdarbinimo ir socialinių paslaugų klausimais vykdomos Vytenio g. 18.

Karo pabėgėlių centras Minties g. 3 buvo įrengtas Vilniaus savivaldybės pasiūlytame baigiamame statyti 1000 kv. m. Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazijos priestate. Kad mokykla spėtų pasirengti planuojamam priestato atidarymui rugsėjį, centras persikėlė nauju adresu.